İstanbul Anadolu Muhtarlar Derneği, birinci yaşını kutladı…

2

İstanbul Anadolu Muhtarlar Derneği’nin 1. yıldönümü, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun katılımıyla kutlandı.

 Ümraniye Salon Semazen’de yapılan programa; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Ümraniye Kaymakamı Mustafa Çek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Ümraniye Emniyet Müdürü Adem Öztürk, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin Gül, İstanbul Anadolu Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Delibalta, muhtarlar, iş adamları, STK’lar ve Anadolu’nun çeşitli illerinden muhtarlar katıldı. 

Muhtarların toplumumuzdaki yeri ve önemine değinen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bu güzel programa katıldığından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Vali Mutlu; “Muhtarları halk seçtiği için bizim gözümüzde ayrı bir önem taşıyor. Mahallelerinin sorunlarını en iyi onlar biliyor. Muhtarlarımızla çeşitli programlarda sürekli bir araya geliyorum” dedi. 

“Muhtarlar, bizim parçamızdır…”

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Anadolu’nun dört bir yanından bu programa gelen muhtarlara “Hoşgeldiniz” diyerek konuşmasına başladı. Başkan  Can, konuşmasını şöyle sürdürdü: “İstanbul Anadolu Muhtarlar Derneği’ni böylesine güzel bir program icra ettiği için kutluyorum. Muhtarlar, belediye ile vatandaş arasında bir köprüdür. Ümraniye’de 8 yıldır tüm muhtarlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. Muhtarlar, bizim bir parçamızdır.”

Programa yoğun katılımın kendilerini mutlu ettiklerini belirterek konuşmasına başlayan İstanbul Anadolu Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Delibalta ise; “Biz muhtarlar olarak, mahallemizdeki vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alması için yoğun çaba harcıyoruz” dedi. 

3

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ömer Urgun

AK Parti Ümraniye’de Ömer Urgun ismi ilk sıralarda

Ümraniye’deki tanınmışlığı, iş adamlığı ve Doğu seçmenine yakınlığıyla Ömer Urgun ismi, Ankara kulislerinde konuşulmaya devam ediyor. Hasan Can’ın ...