İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği’nden büyük adım…

Türkiye’de bir ilk daha hayata geçti. Kadıköy merkezli hizmet veren My Moon Innovative Company’nin çalışmaları ile kamu hastaneleri, yurtdışında da tanıtım atağına geçti.

Proje kapsamında İstanbul İli Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği ile My Moon Innovative Company arasında anlaşma imzalandı. Kamu hastanelerini uluslararası arenaya taşıyacak tanıtım projesi, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlandı. Reklam filmleri, broşür ve kataloglar; birliğe bağlı hastanelerin özellikleri, sundukları sağlık hizmetleri ve son teknoloji üniteleri hakkında ayrıntılı bilgileri geniş kitlelere ulaştırıyor.

İLGİYLE KARŞILANDI…

İlk kez İstanbul Medikal Turizm Fuarı’nda İstanbul İli Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği standında gösterilen reklam filmi ve fuar ziyaretçilerine dağıtılan broşür, katalog ve CD’lerin büyük ilgi görmesi memnuniyet yarattı.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Medicana

Medicana ile nefes aldılar, ikinci hayata koştular

Her biri ölümden döndü, çoğu yıllarca diyaliz makinelerinde organ bekledi, her anları işkenceye dönüştü. Senede yaklaşık 3 bin hastanın nakil edilecek organ bulunamaması ...