İSPARK ile park et, uçakla devam et!

Kent genelinde devraldığı ve hizmete açtığı otoparkları modernize ederek sürücülerin hizmetine sunan İSPARK, çalışmalarını hızla devam ettiriyor. Özellikle “Park Et Devam Et” noktası olarak kullanılan otoparklar baştan aşağı yenilenirken, modern otopark ve park sistemleri ile donatılıyor.

İSPARK, Sabiha Gökçen Otoparkı’nda hızlı ve güvenli otopark hizmeti vermek amacıyla, otopark ve kamera sistemlerini hayata geçirdi. Eğitimli personellerin hizmet verdiği otoparkta, teknolojik el terminali vasıtasıyla sürücüler yönlendiriliyor.

Bunun yanı sıra trafik ve park yoğunluğu dikkate alınarak, otoparkın kapasitesi artırıldı ve 1.000 araçlık bir alan oluşturuldu. Sürücülerin yer bulma sorununa çözüm olacak teknolojik sistemler de yakın zamanda devreye alınacak.

GÜVENLİ VE İNDİRİMLİ OTOPARK HİZMETİ…

İSPARK, “Park Et Uçakla Devam Et” projesi kapsamında uçakla seyahat edecek sürücülere güvenli ve indirimli otopark hizmeti sunuyor. Vatandaşlar, havalimanına 5 dakika mesafedeki İSPARK otoparkına araçlarını bırakarak, istedikleri noktaya seyahat edebiliyorlar.

GÜN BOYU PARK 7 TL…

“Park Et Uçakla Devam Et” projesi kapsamında zamanında yolculuk için15 dakikada bir ring araçlarının hizmet verdiği otopark, gün boyu sadece 7 TL’ye hizmet veriyor.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe Belediyesi’nden anlamlı proje

Sancaktepe’de engelli vatandaşlar, kendilerine tahsis edilen tezgahlarda hem ürünlerini satıyor hem de sosyal hayata karışıyor. Sancaktepe Belediyesi, engellilerin ...