İsmail Şef, Moshonis Balıkçısı’nı yaktı!..

Bağdat Caddesi’nin ünlü şeflerinden İsmail Doğan, ortağı olduğu Moshonis Balıkçısı’nı alevler içerisinde bıraktı. Şefin “tuzda balık şovu” renkli görüntülere sahne oldu.

Özenle hazırlanan tuzda fangriyi ortağı Murat Gülarslan ile birlikte servis eden İsmail Şef, şovunda çıtayı yükseltti. Akdeniz mutfağının “tuzda balık” menüsünü bir metreyi aşan alevlerle süsleyen İsmail Şef,  Moshonis misafirleri hem spesiyal menüyü hem de parmaklarını yedirdi.

“YAŞIMIZ ORTAYA ÇIKACAK AMA, 50 YILLIK DOSTUZ…”

50 yıllık arkadaşlıklarını Bağdat Caddesi’nde kutlamaya karar veren Kadıköylüler, gecenin finalini tuzda fangri ile gerçekleştirdi. Uzun yılların birlikteliklerini pekiştirdiği dostlar, mutluluklarını Kadıköy Life ile paylaştı. “Yaşımız ortaya çıkacak ama, 50 yıllık dostuz” diyen grup, bir hayli keyifli gece geçirdi.

Suavi – Fatma Murtezaoğlu, Melek Kepecigil, Esra Sirman, Ece – Osman Tapucu, Aydın Kepecigil. (Murat Gülarslan – İsmail Şef)

PROFESÖRLÜĞE TERFİYİ KUTLADILAR…

LivHospital Hastaneleri’nin Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Ahmet Özkara profesör olmaya hak kazandı. Başarılı doktor, ailesi ve dostlarıyla Moshonis Balık’ta huzurlu bir akşam yemeğinde bir araya geldi.

Nihan Kaya, Mehmet Özkara, Murat Kaya, Ahmet – Aslı Özkara, Ayşe Selin Kaya, Nazlı Özkara. (Murat Gülarslan – İsmail Şef)

NEŞEN BOZULMASIN TAMER BEY…

Anadolu Yakası’nın tanınmış emlakçılarından Tamer Özkenel, eşi ve arkadaşları ile birlikte müdavimi olduğu Moshonis Balıkçısı’ndaydı. “Kadıköy Life’dan kaçış yok. Umarım kendimizi dergide görürüz” diyen Özkenel, cemiyet hayatını özgün haberler ile takip edebildikleri için dergiyi zevkle takip ettiklerinin altını çizdi. 45 yıldır, Suadiye’de Mehmet Karamancı İlkokulu’ndan mezun olmalarından bugüne dostlukları bozulmayan Tamer Özkenel ve Ertuğrul Gafur Cengiz’in uyumu, “darısı herkesin başına” dedirtti.

İsmail Şef’in en sıkı dostlarından Tamer Özkenel anı ölümsüzleştirirken objektiflerimiz rahat durmuyor…

İYİ Kİ DOĞDUN ALP KARADAĞ…

İstanbul cemiyetlerinin renkli simalarından Alp Karadağ, doğum gününde arkadaşlarıyla birlikte Bağdat Caddesi’nin yolunu tuttu. Moshonis Balıkçısı’nda “yemek bahane sohbet şahane” dedirten keyifli akşamda dostlarının doğum gününe yönelik dilek ve temennileri, Karadağ’a duygu dolu anlar yaşattı.

Niyazi Mete, Faysal Taşdelen, Selin Saçaklıoğlu, Beyza Karadağ, Nihal Taşdelen, Hasena Mete, Esra – Cenk Gümüş.

Ertuğrul Gafur Cengiz, Tamer Özkenel, Şef İsmail Doğan, Esra Özkenel, Füsun Cengiz.

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...