İŞKUR Hizmet Merkezleri halkı bilgilendiriyor…

İŞKUR, iş arayan ile işverene daha fazla ulaşmak ve kurum hizmetlerinin farkındalığını artırmak amacıyla AVM’lerde stant açmaya devam ediyor. Ağustos ayında yoğun stant programlarıyla vatandaşlarla buluşan İŞKUR Kadıköy Hizmet Merkezi, bu temposunu Eylül ayında da sürdürüyor.

Anadolu Yakası’ndaki AVM’lerde stantlar kurarak İşgücü Yetiştirme Kursları, İşbaşı Eğitim Programları, Girişimcilik Programları ve İş Arama Becerileri hakkında vatandaşları bilgilendiren İŞKUR, açılan stantlarda iş arayanların yanı sıra öğrencilere ve işverenlere yönelik faaliyetlerde de bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Optimum AVM’de açılan stantı ziyaret eden İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Cafer Uzunkaya, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha önce 15 yıl İSKİ’de idarecilik yapmış olan deneyimli bürokrat Cafer Uzunkaya, fevkalade icraatlara imza atan İŞKUR Kadıköy Hizmet Merkezi’nin özverili çalışmalarını tebrik ederek, Kadıköy Hizmet Merkezi Şube Müdürü Fahri Acar ve ekibine başarılar diledi.

“DİĞER İLÇELERDE DE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK…

İŞKUR’un AVM’lerde hizmet alanıyla ilgili çalışmalarının bundan sonraki süreçte diğer ilçelerde de devam edeceğini belirten İŞKUR Kadıköy Hizmet Merkezi Şube Müdürü Fahri Acar; “Bu önemli hizmeti sürekli vereceğiz. Bu çalışmalarımıza katılımlarıyla destek veren İŞKUR Genel Müdür Yardımcımız Cafer Uzunkaya’ya teşekkür ederim. Kendilerinin bu önemli ziyareti bizi ziyadesiyle motive etti” dedi.

sporvitrini

Hakkında Hüseyin Yelkenci

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...