Irmak Okulları’nda “Türkiye’de Eğitimin Dünü, Bugünü ve Yarını”

Irmak Okulları Kültür Merkezi; Göztepe Lions Kulübü ve 118-Y Lions Yönetim çevresinin katılımı ve birçok sivil toplum kuruluşunun destekleriyle “Türkiye’de Eğitimin Dünü, Bugünü, Yarını” konulu panele ev sahipliği yapıyor.

Katılıma açık olarak düzenlenen panelde, eğitimde çağdaş ve düşüncede özgür bireylerin yetiştirilmesinin önemi vurgulanacak; eğitim sistemindeki yetersizlikler ve çözüm önerileri tartışılacak. Panelin konuşmacıları Prof. Dr. İrfan Erdoğan, Prof. Dr. Aysel Çelikel ve Prof. Dr. Erol Eti olarak belirlenirken, panelin yöneticisi ise İ. Gürşen Kafkas olacak.

BİRÇOK SİVİL TOPLUM KURULUŞU DESTEK VERİYOR…

07 Mart 2014 Cuma günü 14.00-16.30 saatleri arasında Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek panele; Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Gençlik Kültür ve Hizmet Vakfı, Atatürkçü Düşünce Derneği, Cumhuriyet Kadınlar Birliği, Türk Kadınlar Birliği Kadıköy Şubesi, Emekli Subay ve Eşleri Derneği, Kadıköy Belediye Gönüllüleri, Emekli Öğretmenler Derneği, Üniversiteli Kadınlar Derneği, MAREV, Gören Eğitim ve Kırıntı Dergisi gibi birçok sivil toplum kuruluşu destek veriyor.

Irmak Okuları

Irmak Okulları Kültür Merkezi, “Türkiye’de Eğitimin Dünü, Bugünü, Yarını” konulu panele ev sahipliği yapıyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...