Irmak Okulları’nda İspanyol Ateşi…

Avrupa’nın en çok tanınan piyano ikilisi Carles Lama & Sofia Cabruja ile ünlü keman virtüözlerinden Cihat Aşkın, Irmak Okulları’nda konser verecek.

Verdiği kaliteli eğitim hizmetinin yanı sıra topluma katkı sağlayan sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Irmak Okulları; Avrupa’nın en çok tanınan piyano ikilisi Carles Lama & Sofia Cabruja ile müzik otoriteleri tarafından günümüzün önde gelen keman virtüözlerinden biri olarak gösterilen Cihat Aşkın’ın yer alacağı, herkesin katılımına açık ve ücretsiz bir konser düzenlemenin heyecanını yaşıyor.

“İspanyol Ateşi” olarak adlandırılan ve Allaturca (Music Production Managament) tarafından organize edilen konser, 25 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 2007 yılında Cihat Aşkın tarafından kurulan “Aşkın Ensemble ve Konserleri” ile müzik otoritelerinin büyük beğenisini kazanan genç piyanist Can Okan da orkestra şefi olarak programda yer alacak.

Irmak Okulları, katılımın ücretsiz olduğu bu konsere tüm sanatseverleri bekliyor…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...