Irmak Okulları’nda “Barış İçin Müzik”…

Öğrencilerine akademik, sosyal ve kültürel anlamda zengin öğrenme ortamları sunan, verdiği kaliteli eğitim hizmetinin yanı sıra topluma katkı sağlayan sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Irmak Okulları, Cumhuriyet’imizin 91. yılı etkinlikleri kapsamında “Barış İçin Müzik Vakfı – Brassband Konseri”ne ev sahipliği yapacak.

Edirnekapı’da bulunan, temel amacı mümkün olduğu kadar fazla çocuğa karşılıksız müzik eğitimi olanağı sağlamak ve barışın sesini müzik ile duyurmak olan Barış İçin Müzik Vakfı, Cumhuriyet’imizin 91. yılı etkinlikleri kapsamında 24 Ekim Cuma akşamı saat 20.30’da Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde bir konser verecek.

KÜÇÜK YÜREKLERİN BÜYÜK HEDEFLERİ…

Irmak Okulları, her çocuğun sanatsal yaşama katılma hakkı olduğunu düşünerek, bu konser ile Barış İçin Müzik Vakfı’na destek olmayı amaçlıyor. 25 TL olarak belirlenen biletlerin satışından elde edilecek gelir, tümüyle vakfa bağışlanacak. Irmak Okulları, bu konsere ev sahipliği yaparak, küçük yürekleri olmasına rağmen büyük hedefleri olan çocuklarımıza bir nebze de olsa destek olabilecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Konseri izlemek ve bilet alarak vakfa destek olmak isteyenlerin, Irmak Okulları Kurumsal İletişim bölümü ile irtibata geçmeleri gerekiyor. Tel: (0216) 411 39 23 – Dahili: 123

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...