İnşaat ve Konut Konferansı

İnşaat ve Konut Konferansı 5. yılında

“İnşaat Profesyonellerinin Buluşma Adresi” olarak markalaşan İnşaat ve Konut Konferansı’nın beşincisi, 24 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Marriott Hotel Asia’da düzenlenecek konferansa, 200’den fazla firmanın katılması bekleniyor.

Finansman ve yatırım ekosisteminin iyileştirilmesi, kontrol edilemeyen riskler karşısında kriz yönetimi, güçlü-zayıf yönler, fırsatlar-tehditler analizleri, inşaat sektöründe değişim-dönüşüm nasıl seyrediyor, pazar büyüklüğü ile şehirleşme arasındaki sert rekabet, merhametli ve marka şehirler, global iklim hareketi ve rekabet koşulları ve benzeri pek çok konu, 5. İnşaat ve Konut Konferansı’nda masaya yatırılacak.

nazmi-durbakayim

Bu yıl beşincisi düzenlenen İnşaat ve Konut Konferansı’nın konuşmacıları arasında, Teknik Yapı ve İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım da yer alıyor…

NAZMİ DURBAKAYIM ve SELÇUK ÖZDİL DE KATILIYOR…

İnşaat profesyonellerinin en üst düzey temsilcilerinin bir araya geleceği buluşmaya, Teknik Yapı Holding ve İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ile ÇEDBİK Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Özdil de konuşmacı olarak katılacaklar.

insaat-ve-konut-konferansi-besinci-yilinda-1

Konferansın diğer bir konuşmacısı da ÇEDBİK Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Özdil…

İnşaat ve Konut Konferansı

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...