İnşaat mühendisleri Gebze’ye konuk oldu…

1

İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği yönetimi, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e konuk oldu. Oda Başkanı Murtaza Doğanyılmaz’ın yanı sıra, Yönetim Kurulu Üyeleri Sedacir Kara, Dilek Birol, Ahmet Kadı ve İsmail Akçay’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuklarını makamında ağırlayan Başkan Köşker, Gebze’nin imar konuları hakkında istişarede bulunduklarını söyledi.

İlgili kanunlara, yönetmeliklere uygun olarak yapı ve imar izni verdiklerini hatırlatan Başkan Köşker; “Gebze’nin estetik değerlerin öne çıktığı yapılara kavuşmasını istiyoruz. Bu amaca uygun olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Gebze’nin her yönüyle mükemmel ve çağdaş bir kent olması için bölgemizdeki sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarıyla olan istişaremiz, işbirliğimiz devam edecek. Gebze’nin imajını el ele verip değiştirelim” dedi.

Gebze’nin gelişiminde gereken desteği vermeye hazır olduklarını dile getiren Doğanyılmaz, Başkan Köşker ile karşılıklı istişarelerinin devam edeceğini söyledi.  

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İSPARK’lar öğretmenlere 24 Kasım’da ücretsiz olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul genelinde yaklaşık 500 noktada 95 bin kapasitesiyle hizmet veren İSPARK’a ait otoparkların, 24 ...