İlker Yavrutürk yeni yerine taşındı…

2

Bağdat Caddesi’nin ünlü kuaförlerinden İlker Yavrutürk, yeni yerine taşındı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe Kavşağı bölümünde yaklaşık 10 yıldır faaliyet göstermekte olan ünlü saç tasarım ustası İlker Yavrutürk, yeni yerini bu defa Cadde’nin Erenköy bölümüne taşıma kararı aldı.

“Butik Kuaför” konseptiyle çalışma kararı aldı…

“Bugüne kadar 25 kişiyle çalışıp, 9 yılda 80 bin’den fazla insana saç tasarlamışım. Bunu, yeni yıla girerken fark ettim” diyen İlker Yavrutürk, sözlerine şöyle devam etti: 

“Mesleğimi icra ederken, her gün yeni bir hayal aramaya başladım ve zirvesinde olduğum bu dönemde, eskisinden daha fazla enerji dolu hissediyorum kendimi… Ama bu enerjimi kontrol altına alarak ve “Herkes Özeldir”den yola çıkarak, “Butik Kuaför” konseptiyle çalışmam gerektiğine inandım ve bu kararı aldım.”

ilker yavruturk

“Herkes için bir özel saç vardır, tıpkı parmak izi gibi…”

İlker Yavrutürk: “Ben, insanların gittikleri her yerde yanlarında götürebilecekleri bir saç tasarım ve yaşam formunu yakalamaya çalışıyorum. Ancak bu durumda kendimi çalışmış değil de, kendi hobisiyle uğraşan keyifli bir insan gibi görüyorum. Yaşamımızı kendimiz inşa edebiliriz. İnsanı doğadaki diğer canlılardan ayrı tutan en büyük şanslardan biri de budur bence…  Ve şuna inanıyorum, herkes için bir özel saç vardır; tıpkı parmak izi gibi…” 

 

Bir yorum

  1. İlker bey, yenı yerınızde sızlere önce saglık ve bol kazançlı yıllar dılıyorum…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...