Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı yenilendi…

11

Ümraniye Belediyesi tarafından 2007’de hizmete açılan ve İstanbul’un en büyük nikâh saraylarından biri olan Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nın iç dekorasyonu yenilendi.

Nikâh Sarayı’nın sütun ve tavanı altın varaklarla süslenirken, ana salonun sahnesine ise bir LED ekran yerleştirildi. Nikâh Sarayı, iç dekorasyonunda yapılan değişikliklerle yepyeni bir görünüme kavuştu. 

Ümraniye’ye kazandırdıkları Nikâh Sarayı’nın bugüne kadar binlerce çiftin nikâhına şahitlik ettiğini söyleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yapılan iç dekorasyon çalışması ile Nikâh Sarayı’nın görsel bakımdan daha da estetik bir görünüm kazandığını söyledi.

Başkan Hasan Can, vatandaşların salondaki yenilenme çalışmalarını memnuniyetle karşıladığını da belirtti.

12

 

“Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı yenilendi…” için 1 Yorum

  1. kezban kirac diyor ki:

    Selamlar tek kelimeyle harika. Gördügümde bayildim diyebilirim…
    Çok estetik görünüyor, hatta cok mutlu oldum tam istedigim gibi diyebilirim. Çok güzel olmus, yakinda bende ümraniye nikah sarayinda evlenicem allah izin ederse o yüzden dahada mutluyum ellerinize saglik saygilarimla…

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme