Sultanbeyli’de Kent Meydanı Cıvıl Cıvıl…

IMG_1941

Sultanbeyli’de Ramazan, mahalle iftarları, konserler, şiir geceleriyle dopdolu cıvıl cıvıl geçiyor. Kurulan dev sahnede düzenlenen birbirinden güzel programlarla ünlü isimleri ağırlıyor. Geçtiğimiz hafta Ertuğrul Erkişi ile Fatih Koca’nın semazenler eşliğinde ilahileri ve Mustafa Karataş’ın sohbeti Sultanbeylililer tarafından ilgiyle izlenirken bu hafta Ahmet Özhan, Bedirhan Gökçe ve Ömer Döngeloğlu Sultanbeyli’deydi. Hüseyin Goncagül iki programda da çocukları eğlendirmeye devam etti. Kadir Gecesi’nde ise yine ünlü isimlerle, gecenin ruhuna uygun bir program vardı. 

Kent Meydanı Ahmet Özhan için doldu

Cuma akşamı Hüseyin Goncagül’ün keyifli sohbeti yine Sultanbeylili çocukların eğlencesi oldu. Ardından ise sevilen sanatçı Ahmet Özhan sahnedeydi. Özhan’ın birbirinden güzel eserleri meydanı dolduran vatandaşlar tarafından ilgiyle dinlendi, sevenleri Özhan’ın ilahi ve ezgilerine gece boyunca eşlik etti. 

Cumartesi gecesi şiir ve sohbet gecesiydi

Cumartesi ise Kent Meydanı, Ömer Döngeloğlu ve Bedirhan Gökçe’yi ağırladı. Programı izlemek isteyen binlerce Sultanbeylili Kent Meydanı’nı saatler öncesinden doldurdu. Döngeloğlu’nun Ramazan’a dair sohbeti keyifle dinlendi, ardından sahneyi Bedirhan Gökçe aldı.

IMG_1672

Sultanbeylililer, birbirinden güzel şiirleri, sanatçının sesinden dinlemenin keyfini yaşadı. Gökçe’yi dinlemeye gelen Sultanbeylililer için gece, muhteşem şiirlerle tam bir şiir gecesine dönüştü.  

IMG_1993

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme