İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği, Maltepe Belediyesi’nde…

IMG_6969

İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’i ziyaret etti.

Çok samimi bir ortamda geçen toplantıda, Dernek başkanı Hakan Manici; “Yerel gazeteler, bulundukları bölgede halkın sesi olduğu kadar, yerel yönetimlerin de sesi olma özelliği taşımaktadır. Yerel basının ortak sorunlarının çözümü ve mesleki saygınlığın artırılmasını amaçlayan AYGAD, Anadolu Yakası’nda en az bir yıldır düzenli olarak yayınlanan 48 gazete sahibi olmak üzere, toplam 70 gazetecinin  kurduğu bir dernektir. Üyelerimiz basın meslek ilkelerini prensip edinmiş, tamamen objektif habercilik anlayışı ile hareket eden kişilerdir” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Herşeyin başı eğitim diyerek çok yakında Yeditepe Üniversitesi ile eğitim seminerleri düzenleyeceğiz. Ayrıca, haber havuzumuz ile bölgemizdeki gelişmeleri üye tüm gazete ve internet sitelerimiz ile dernek internet sitemizde de yayınlayarak, daha fazla insana ulaşmış oluyoruz. Derneğimizin logosunun olduğu gazete ve internet sitelerimizde her zaman doğru ve objektif haberler yer alacaktır.”

Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin ise; “Bu tür birliktelikler güç verir, kuvvet verir. Biz de gerek şahsım, gerekse belediyem adına, sizlerin bu güzel birlikteliğine her türlü desteği sunacağımızı özellikle belirtiriz. Ayrıca, derneğinizin amaçlarından olan eğitim konusunda Yeditepe Üniversitesi ile birlikte organize ediceğiniz eğitim programını  Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapabilirsiniz” dedi.

Daha sonra, Maltepe’ye yapılacak olan projelerden bahseden Mustafa Zengin; “Maltepe her geçen gün değişen ve gelişen kimliği ile vatandaşın huzuruna çıkıyor” dedi.

IMG_6971

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme