Göztepe İlköğretim Okulu’nda güçlendirme başladı…

1

Şaka gibi bir haberimiz var sevgili Kadıköylüler… Göztepe Etüd İlköğretim Okulu’nda, okulların açıldığı gün güçlendirme inşaatı başladı.

Kamyonların birinin girip diğerinin çıktığı okulda, dev dozerler ve iş makinaları büyük bir inşaat çalışması başlattılar. Veliler ve çevre sakinleri, “Bütün yaz mevsimi boyunca neden bu çalışma yapılamadı” sorusuna cevap ararlarken, okuldan yapılan açıklamada; “Okulumuzda yapılan güçlendirme çalışmaları nedeniyle anasınıfları eski binada eğitime devam edecek olup, 1-8. sınıflar Erenköy İlköğretim Okulu binasında öğrenim göreceklerdir” denildi.

2013 yılı Temmuz ayında tamamlanacak…

İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan güçlendirme çalışmalarının 2013 yılı Temmuz ayı sonuna kadar tamamlanacağı ve 1.350.000 TL’ye mal olacağı bildirildi. ZEK-SAN adlı bir inşaat firmasına ihale edilen güçlendirme işinin müşavir firması ise, Ankaralı Stipe–Tima firması olarak belirlenmiş.

2

3

4

“Göztepe İlköğretim Okulu’nda güçlendirme başladı…” için 2 Yorum

  1. clash diyor ki:

    merhabalar;
    erenköy ilkokulunda yapılan yeni binada sular akmıyor. kurumun suyun verilmesi ile iglili olan açılış bedeli dudak uçaklatıvı cinsden…. acil olarka durumun incelenmesi ve çözüme kavuşturulması gerekiyor.
    tşkler

  2. mjhtfre diyor ki:

    ben bu okula gidiyorum. güçlendirme yapılırken 2. sınıftaydım. inşaat uzun sürmüştü ama güzel oldu.

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme