Kadıköy’ün yeni Emniyet Müdürü Nurettin Demir…

1

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Nurettin Demir atandı. 2009 yılından beri bu görevi başarıyla yürüten eski Emniyet Müdürü Hakan Boydak ise, Üsküdar ve Beykoz’dan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Yeni Emniyet Müdürümüz Nurettin Demir ile birlikte Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ü ziyaret eden Hakan Boydak; “Görev sürem boyunca uyum içinde çalıştığımız Kadıköy Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

25 Temmuz günü gerçekleşen ziyaret sırasında bir açıklama yapan Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ise, Kadıköy’de başarılı bir performans sergileyen Hakan Boydak’a hizmetleri için teşekkür ederken; yeni Emniyet Müdürü Nurettin Demir’e de “Hoşgeldiniz” diyerek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Hakan Boydak, Beykoz’a yabancı değil…

Daha önce Beykoz’da İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaparken Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hakan Boydak, Beykoz’a bu kez İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak döndü. Beykoz ve çevresinde çok sevilen bir isim olan Hakan Boydak’ın, bu görevde de hayli başarılı oılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

2

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Hakan Boydak, Üsküdar ve Beykoz’dan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na atandı. Kadıköy’ün yeni İlçe Emniyet Müdürü ise Nurettin Demir oldu…


“Kadıköy’ün yeni Emniyet Müdürü Nurettin Demir…” için 4 Yorum

 1. zehra diyor ki:

  Sn Hakan bey inşallah sizinle tanışma ve konuşma şansını bulabilirim..

 2. hasan diyor ki:

  çok değerli ve kıymetli hakan abime yeni görevinde başarılar dilerim……..

 3. bünyamin boydak diyor ki:

  Hakan abi yeni görevinde başarılar. Hayırlı olur inşallah…

 4. Umit aydın diyor ki:

  Yeni makamınız sizin için hayırlı olmasını ve başarılarınızın daimi devam etmesini dilerim.

  Saygılarımla,

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme