Kadıköy sokaklarında sanat etkinlikleri…

4

Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenen “Doya Doya Sanat” günleri sürüyor. Kadıköy’ün 13 “Mavi Nokta”sında 60’dan fazla etkinlikle devam eden sanat günlerinden biri, Kozyatağı Zübeyde Hanım Parkı’nda “Latin Müziği Konseri” ile gerçekleşti.

Çevrede yaşayanların yanı sıra, diğer semtlerden gelen konukların da yoğun ilgi gösterdiği konser, planlanan süreden uzun sürdü.

28 Ağustos’a kadar sürecek…

Tarihi Kadıköy Çarşısı başta olmak üzere, Kadıköy’ün cadde ve sokaklarında,  parklarında, her an bir konsere veya bir tiyatro oyununa rastlayabileceğiniz etkinlikler; 13 farklı noktada, altı farklı sanatçı grubu ile 28 Ağustos’a kadar sürecek.

Etkinlik alanları ise, şu bölgelerdeki mavi noktaların bulunduğu alanlarda gerçekleşecek: Bağdat Caddesi, Bahariye Caddesi, Çınar Parkı, Fenerbahçe Parkı, Kalamış Parkı, Koşuyolu Mahalleevi Parkı, Koşuyolu Parkı, Kriton Curi Parkı, Moda Parkı, Noter Sokak, Özgürlük Parkı, Tarihi Kadıköy Çarşısı ve Zübeyde Hanım Parkı…

Önemli not: Tüm etkinlikler saat 19.00’da başlayacak…

1

2

3

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme