Bağdat Caddesi’ndeki Hayvan Hastanesi yenilendi…

Hayvan Hastanesi (2)

Erenköy’deki İl Tarım Müdürlüğü bünyesinde 1985 yılından beri faaliyet gösteren “Hayvan Muayene, Tedavi ve Aşılama Merkezi”,  yenilenen binası ve modern yüzüyle hayvanseverlerin hizmetine girdi.

İl Tarım Müdürlüğü’nün Bağdat Caddesi’ndeki binasında yenilenerek hizmete sunulan merkezin açılışını, İstanbul İl Tarım Müdürü Ahmet Kavak yaptı. Açılıştan sonra binada çeşitli incelemelerde bulunan Kavak, merkezin tüm İstanbul’a hizmet vereceğini söyledi.

Muayene, tedavi, aşılama, paraziter tedavi, kısırlaştırma, cerrahi operasyon, çip uygulaması ile danışmanlık hizmetlerinin verildiği merkez, sabah 09.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında açık olacak. Ancak yatılı hasta kabul edilmeyecek.

Merkez, 28 Aralık 2006 tarih ve 26390 sayılı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Döner Sermaye İşletmeleri Uygulama Yönetmeliği gereğince ücretli olacak. Vatandaşlar, bilgi ve randevu için (0216) 468 21 00 numaralı telefonu arayarak, merkezle ilgili her türlü bilgiyi alabilecek.

Hayvan Hastanesi

“Bağdat Caddesi’ndeki Hayvan Hastanesi yenilendi…” için 2 Yorum

  1. GÜLSEREN diyor ki:

    Sayın Yetkili..
    Ataşehirde ikamet etmekteyim . Chihuahuaha cinsi 6 yaşında dişi bir köpeğim var kasık fıtığı ameliyatı olmasına rağmen 1.5 sene evvel tekrar kasığında şişlik oluştu .Veterinerime götürdüğümde tekrar ameliyat olması gerektiği söylendi. Bende normal veteriner kliğinde olmasındansa ameliyatın sizin hastanenizde olmasını istiyorum.Bilgilendiriseniz sevinirim.

  2. tarık öztürk diyor ki:

    sn ilgili 12 yaşında golden red rıver köpeğimiz var oğlum amerikada yaşıyor dünya bankasında çalışıyor ve köpeğini amerika ya yanına istiyor mart ayında amerikaya giderken götürmek istiyoruz bu konuda bilgimiz yok … aşı ve sağlık raporu gereklimidir bunu sizden mi temin edeceğiz yaşı itibariyle 11 saatlik bir kargo yolculuğuna dayanabilirmi bu konuda biziğ yönlendirirseniz bizde gerekli işlemleri yapacağız şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz saygılarımızla… tarık öztürk tarabya istanbul………

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme