Godiva, Bağdat Caddesi’ne geliyor…

g (3)

Dünya’nın en ünlü çikolata markası olan ve Ülker Grubu’nun 2007 yılında bünyesine kattığı Belçikalı Godiva’nın Türkiye’deki üçüncü mağazası, yakında Bağdat Caddesi’nde açılıyor.

İlk mağazasını geçtiğimiz yıl Eylül ayında Nişantaşı’nda açan markaya, Kadıköylüler yoğun ilgi gösterecek gibi gözüküyor.

Cadde’nin Suadiye bölümünde açılacak olan Godiva, dekorasyon konusunda da hayli iddialı görünüyor. Yaklaşık üç aydan beri süren çalışmalar son aşamalara geldi. Mağazanın Nisan ayı itibarıyle kapılarını açaçağı konuşuluyor.

Brüksel’de üretiliyor…

Yıldız Holding Ülker Grubu Başkanı Ali Ülker, Godiva’nın Brüksel’de üretime devam ettiğini ve Türkiye’ye artık resmen geldiğini belirtti. Ülker, şunları söyledi:

“Türkiye’deki ilk Godiva mağazası, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldı. İkinci mağazamızı Akmerkez’de, üçüncüsünü ise Bağdat Caddesi’nde açıyoruz. Godiva, Türkiye’de çok sık soruluyordu. İnsanlar Godiva çikolatalarını ancak yurtdışı seyahatlerinden dönüşlerinde getirebiliyordu. Şimdi rahatlıkla ulaşabilecekler. Godiva’yı İstanbul’da Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve Akmerkez olmak üzere üç lokasyonda düşündük.”

Türkiye pazarında Godiva bir ihtiyaçtı…

Godiva, tüm Türkiye’deki müşterilerine ulaşabilmek amacıyla doğrudan satış sektörünün etkin oyuncularından Dore’nin kataloğunda da yer aldı. Godiva, Dore’nin geniş dağıtım ağı ve başarılı satış temsilcileri aracılığıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki çikolataseverlere de ulaşmış olacak…

g10

g (4)

g (2)

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme