Hat Döner, Kadıköy’deki birinci yılını kutluyor…

1

Müdavimlerinin adını ve tadını çok iyi bildiği Hatay usulü Katık Döner, Kadıköy’e gelişinin birinci yılını görkemli bir şekilde kutluyor. Geçen sene açılış yaptığı gün bedava katık döner dağıtan Hat Döner, bu sene ise farklı bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. 

Hat Döner, müşterilerine sevilen lezzetlerini bir haftalığına indirimli olarak sunacak. Hat Döner, kutlamalar kapsamında görsel şölenler de yapıyor. Çocuklara balon dağıtan palyaçolar, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. 

Beslekoğlu: ‘‘Kalıcı olacağımıza eminiz…” 

Kuruluş haftası süresince Hat Döner, fiyatlarda büyük indirime gitti. İşletme Sorumlusu Mehmet Beslekoğlu; “Hatay damak tadına özel bir lezzeti Kadıköylülere sunduk. Bir yıl içinde Hatay yöremize özgü bu lezzet, Kadıköylülerden büyük ilgi gördü. Anadolu’da ve İstanbul’da şubelerimiz var. Bu lezzeti nerede sunduysak, herkes çok beğendi. Kadıköy’de iki şubemiz var. Burada kalıcı olacağımıza eminiz” dedi. 

2

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme