İKMİB Başkanı Murat Akyüz ve Yömser AŞ Genel Müdürü Umut Seyhan...

“İhracatın Yıldızları” ödül töreninde buluştu…

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri’nin (İMMİB) geleneksel hale getirerek bu yıl sekizincisini düzenlediği “2014 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”, 10 Nisan Cuma gecesi Hyatt Regency Ataköy’de gerçekleşti. 2014 yılında ihracat kapsamında ekonomiye katkı sağlayan şirketlerin ödüllerle onurlandırıldığı geceye Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve 6 ihracatçı birliği başkanı katılarak ödülleri takdim etti.

İMMİB, “İhracatın Yıldızları” ödülleriyle şirketlerin başarısını ödüllendirmek ve ihracat artışını teşvik etmeyi hedefliyor. Kuruluşundan itibaren ülke ihracatının arttırılması, ihraç ürünlerinin çeşitlendirilmesi ve ihracata konu olan ürünlere rekabet gücü kazandırılmasına yönelik çalışmalarda bulunan İMMİB, düzenlediği ödül töreni ile şirketlerin bir araya gelerek ilişkilerini kuvvetlendirmesini de sağlıyor.

VESTEL, ARÇELİK VE HABAŞ İLK SIRADA YER ALDI…

195 ödülün sahiplerini bulduğu gecede ilk 3’e giren firmalar Vestel, Arçelik ve Habaş oldu. Çeşitli sektörlerden ihracatta önemli paya sahip firmalar, ödüllerini gururla aldı.

YÖMSER AMBALAJ’IN DIŞ TİCARET ŞİRKETİ SERPAK ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜNÜ ALDI…

“Tek Kullanımlık Plastik Mutfak Ürünleri” ödülleri kapsamında Yömser Ambalaj’ın dış ticaret şirketi SERPAK, üçüncülük ödülünü aldı. 1988 yılında faaliyete başlayan firma, hijyen ve kalitenin buluştuğu ürünlerle öne çıkmaya devam ediyor.

İMMİB Başkanı Murat Akyüz ve Yömser Genel Müdürü Umut Seyhan…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...