Otobüs duraklarına park etmeyin…

2

Üsküdar Halk Caddesi üzerindeki İETT durağı, otopark olarak kullanılıyor. Belediye otobüslerinin durması için yapılan ve “cep” diye tabir edilen bölümün biraz gerisinin İSPARK tarafından otopark olarak kullanılıyor olmasından cesaret alan sürücüler, bu cepe sorumsuzca araçlarını park ediyorlar.

Kadıköy’den Üsküdar’a geçenlerin yoğun olarak kullandığı cadde, bu haliyle bölgenin trafiğini yeterince kaldıramıyor. Çözüm olması için kurulan İSPARK’lar ise, Halk Caddesi’nde olduğu gibi, daha birçok bölgede büyük sorunlar yaratabiliyor.

İSPARK’tan açıklama…

“Kurumumuz, trafiğin akışına katkı sağlamak amacıyla kent genelinde İstanbullulara kaliteli otopark hizmeti vermektedir. İnternet sitenizde yayınlanan Üsküdar Halk Caddesi üzerindeki İETT durağının kurumumuz tarafından otopark olarak kullanıldığı iddiası gerçeği yansıtmamaktadır. Bu noktalara, personelimizin tüm uyarılarına rağmen vatandaşlar tarafından parklanma yapılmaktadır.

Konu ile ilgili araç çekme yetkisi kurumumuzda olmadığı için, Emniyet yetkililerine ihbarların yapılması gerekmektedir. Ayrıca kurumumuz, 1. Derece Acil Ulaşım yollarından 14.06.2011 tarihinde çıkmıştır.

Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.”

1

sporvitrini

Hakkında Murat Küçük

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Mor salkımlı Üsküdar resim sergisi

Üsküdarlı sanatçılarımızdan Eda Mordeniz’in Mor Salkımlı Üsküdar resim sergisi Bağlarbaşı’nda Nev Galeri’de açıldı. ESERLER SATIN ALINABİLECEK Sanatçının gerek ...