İDO’nun ilkbahar tarifesinde avantajlı fiyatlar…

Hızlı ve güvenli seyahatin adresi İDO, 1 Nisan 2015 tarihinde başlayan İlkbahar Tarifesi’nde Pendik-Yalova feribot hattında yolcular için 5 TL, araçlar için 19 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar sunuyor. İDO, yolcuların büyük rağbet gösterdiği bu promosyonlu fiyatları yıl sonuna kadar sürdürme kararı alırken, İlkbahar Tarifesi’yle birlikte Marmara Adası ve Avşa Adası seferlerini de başlatıyor.

KADIKÖY-BURSA HATTI DA AVANTAJLI…

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte yolcuların rağbet göstermeye başladığı Kadıköy-Yenikapı-Armutlu TK-Armutlu-Bursa hattında da İDO; 19 TL’den başlayan fiyatlara 11, 14 ve 18 TL’lik kampanyalı fiyatları ekledi. Bu hatta seyahat eden yolcular, İlkbahar Tarifesi kapsamında yüzde 42’ye varan büyük indirimlerden ve fiyat avantajlarından yararlanabilecekler.

DIŞ HAT SEFERLERİ ARTIYOR…

İDO’nun Pendik-Yalova hattında 22.45 seferleri, 01 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında Cuma-Pazar günleri yapılacak. Ayrıca Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 23.55 seferinin eklenmesiyle, sefer sayısı karşılıklı olarak 28’e çıkarılıyor. İlkbahar Tarifesi’nde ayrıca, 13 Nisan-14 Haziran tarihleri arasında Cuma, Cumartesi, Pazar günleri Yenikapı-Yalova 21.30 gidiş, Yalova-Yenikapı 21.45 dönüş seferleri yapılacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kaynarca-Pendik-Tuzla metro ihalesi

Alarko Holding CEO’su Ayhan Yavrucu, “Kaynarca-Pendik-Tuzla projesi yapılacak, finansman modelleri üzerinde çalışıyoruz” dedi. Alarko Holding CEO’su iptal edilen ...