Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

İBB’den Çamlıca’ya kardeş proje…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Çamlıca’ya kardeş olan bir projenin çalışmalarına başladı. İBB tarafından Beykoz’a yeni bir seyir terası kurulacak.

Söz konusu proje kapsamında, 1.630 metre uzunluğundaki araç yolunun yapımına başlandı. Turist ve ziyaretçilerin rahatı için her türlü ayrıntının düşünüldüğü alanda kır lokantası, büfeler, piknik masaları, wc’ler ile diğer tüm üniteler, doğayla uyumlu ahşap malzemelerden inşa ediliyor.

ALTERNATİF TELEFERİK…

Karlıtepe Mesire Alanı’nın, İBB tarafından kurulması planlanan Karlıtepe-Sultaniye teleferik hattı ile entegre edilerek faaliyete geçmesinden sonra seyir zevkine katkı sağlaması, ulaşıma alternatif getirmesi ve projenin daha da ilgi görmesi bekleniyor.

“KARLITEPE, GÖRKEMLİ BİR MEKAN HALİNE GELECEK…”

Karlıtepe Mesire Alanı’yla İstanbulluları ilçeye çekecek alternatif bir mekân hazırlandığını söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Heyecan duyduğum önemli projelerden biri bu… Karlıtepe, Çamlıca’dan daha görkemli bir mekân haline gelecek” dedi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadınlar Matinesi

Maltepe’de Kadınlar Matinesi

Maltepe Belediyesi’nin dördüncüsünü düzenlediği Kadınlar Matinesi, Cevizli Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Mahalle sakinlerini bir araya getiren matinede eğlence doruğa çıktı. ...