İBB Şehir Tiyatroları’nda 15 Oyun…

1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Ocak ayının son haftasında 1’i yeni 15 oyunla seyirci karşısına çıkıyor. 

Lolah Bellon’un yazdığı, Engin Gürmen’in yönettiği “Perşembenin Hanımları” adlı yeni oyunun yanı sıra; Şark Dişçisi, Toros Canavarı, Otobüs, Günlük Müstehcen Sırlar (16+), Ben Sinema Artisti Olmak İstiyorum, Zırhlı Kurt (Kösem Sultan ile Avcı Mehmed), Karagöz Balıkçı, Boya Benek, Çiçek Prenses, Pırtlatan Bal, Benim Arkadaşım Yok, Uğur Böceği, Boncuk, Denizkızı adlı oyunlar, 25-29 Ocak 2012 tarihleri arasında sahnelenecek. 

İBB Şehir Tiyatroları’nın yeni oyunu “Perşembenin Hanımları”nda, geçmişlerinin gölgesinden kurtulamamış ve birlikte büyümüş üç kadının her perşembe toplandıkları çay saatindeki pişmanlıkları, geçmiş aşkları, yitirdikleri ve özlemleri anlatılıyor.

Loleh Bellon’un yazdığı, Engin Gürmen yönettiği oyunda; Ayşe Kökçü, Enes Mazak, Vildan Gürelman, Oya Palay ve Cem Uras rol alıyor. 

Oyun, 25-29 Ocak 2012 tarihleri arasında, Fatih Reşat Nuri Sahnesi’nde sahnelenecek.

2

3

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...