Hülya Narsap, Kadıköy HEM Müdüresi oldu…

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde yeni dönem başladı. Kariyerinde başarılarıyla adından söz ettiren eğitimci Hülya Narsap, “aşığıyım” dediği Kadıköy’e Halk Eğitim Merkezi Müdüresi oldu. Deneyimli yönetici, çalışmalarına hızlı başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde geniş kapsamlı seminer ve kurslar ile adından söz ettiren Hülya Narsap, birçok çalışmasını Danimarka gibi yabancı ülkelere de taşıdı.

BÖLGENİN AKADEMİSİ…

Geçtiğimiz yıllarda Nuri Baş müdürlüğünde önemli çalışmalara imza atılan Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, mesleki zenginlik oluşturan onlarca kurs ile bölgenin akademisi haline dönüşmüştü. Kurumun yeni Müdüresi Hülya Narsap’ın da önemli çalışmalara imza atacağı, tecrübeleri ve ilk adımlarıyla kendini hissettirmeye başladı.

Yerli ve yabancı en az 26 seminer ve kursta geniş kitleler ile buluşan eğitimci, 28 ayrı ödüle de layık görüldü.

DEV ETKİNLİKLER KAPIDA..

Hülya Narsap, yönetimi ile birlikte bu yıl 100.sü kutlanacak olan Çanakkale Zaferi için dev bir program hazırlığı başlattı. İstanbul Valiliği adına gerçekleşecek “Anadolu’dan Çanakkale’ye 1915” adlı programda Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’ne bağlı 150 halk oyunu kursiyeri görev alacak. Çanakkale Zaferi için Kadıköy HEM’de ummalı çalışma hızla sürdürülüyor.

Kadıköy HEM,  1. dönem sonunda Türk Sineması’nın 100. yılı anısına sergi ve konser programı düzenlemişti. Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal’ın eşi Hamide Kurubal’ın da katıldığı özel günde Ressam Hülya Küpçüoğlu’nun “Yeşilçam” temalı sergisi ilgi görmüştü.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeni dönemin ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nde yer alacak.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...