HMC Travel’dan Minos Krallığı’nın merkezi Girit’e güzellik ve lezzet turu

Butik turların önde gelen markalarından HMC Travel, Avrupa’nın ilk uygarlıklarından biri olan Minos Krallığı’nın hüküm sürdüğü Girit Adası’na güzellik ve lezzet turları düzenliyor. Yemek kitabı yazarı, fotoğraf sanatçısı ve yapımcı kimlikleriyle bilinen Elif Edes Tapan’nın yönetiminde gerçekleşecek olan güzellik ve lezzet turlarının büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Picture 476

İLK TUR 19 MAYIS’TA…

Turlara Girit’te özel bir yarımada üzerinde bulunan Capsis Elite Delux Resort Hotel’in ev sahipliği yapacağı bildirilirken, ilk turun 19-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı bilgisi verildi. Geçtiğimiz hafta HMC Travel tarafından, tur ve CAPSIS Tesisleri hakkında bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Şişhane’deki Saigon İstanbul’da gerçekleşen toplantıya, Capsis Elite Delux Resort Hotel’in en yetkili isimlerinden Jean Marc Roucos da katıldı.

A 39122

ANTİ-AGEİNG, DETOKSİFİKASYON, MEDİKAL ESTETİK…

Katılımcılara tur ile birlikte Anti-Ageing, Detoksifikasyon, Medikal Estetik ve doktor eşliğinde “Dukan Diyeti” gibi sağlık ve güzellik konularında ayrıntılı bilgiler verildi. HMC Travel ortaklarından Hande Oğuz’un ev sahipliği yaptığı buluşmaya; aralarında Gamze Cizreli, Sinem Yıldırım, Melis Murathanoğlu, Emre Ertürk ve Arzu Kaprol’un da bulunduğu iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Elif Tapan

Buluşmaya HMC Travel’dan Hande Oğuz evsahipliği yaparken, Capsis Elite Delux Resort Hotel’in yöneticilerinden Jean Marc Roucos, Elif Tapan ile birlikte misafirlere bilgi verdi…

Ali Akyüz, hande oğuz, kadir toprakkaya

HMC Travel bünyesinde, turizmin duayenleri arasında gösterilen ünlü turizmci Ali Akyüz de yer alıyor…

HMC Travel

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Okul günlüğü heyecanı

Çekmeköy Belediyesi: Günlük tut, ödül kazan

Çekmeköy Belediyesi’nin 2010 yılından itibaren geleneksel hale getirdiği “Okul Günlüğü” projesi bu yılda kazandırmaya devam edecek. Okul Günlüğü ...