Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes Creative Awards platformundan toplamda 7 ödül alarak, farkını bir kez daha ortaya koydu.

Masal Küresi Şenliği ile Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards tarafından “Special Event”, “Communication/Marketing Campaign” ve Interactive Brand Experience kategorilerinde toplam 3 Platinum ödül ile taçlandırıldı. Müzikli, rengarenk ve coşkuyla yeni yılın karşılandığı Yeni Yıl Melodisi etkinliğiyle ise Palladium, yine aynı kategorilere ek olarak “Other Best Activity Decor” dahil, Hermes Creative Awards’tan 4 kategoride 4 Gold ödül alarak, toplamda 7 ödülün sahibi oldu.

Palladium Ataşehir, daha önce gerçekleştirdiği “Trickbox” ve “Kapadokya Günleri” etkinlikleriyle de Hermes Creative Awards 2017’den 3’ü Gold, 3’ü Platinum olmak üzere 6 ödül birden almıştı.

Palladium Ataşehir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Düğün Festivali

Sheraton Grand Ataşehir’de Düğün Festivali

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, ilhamını Yin Yang’den aldığı yılın en özel ve en göz alıcı etkinliğine sizleri davet ...