Her yaşa müzik ve sanat eğitimi…

6 aylık bebeklerden çocuk ve yetişkinlere kadar müzik, sanat, bilim ve felsefe eğitimi veren İlke Müzik Sanat Okulu, eğitim almak isteyen tüm aile ve çocuklarına kapılarını açıyor. Anne, baba ve çocuklar, müziğin ritmini birlikte yakalıyorlar.

İlke Müzik Sanat Okulu’nun Koşuyolu’ndaki müstekil binasında, Türkiye’nin ilk aile çocuk müzik eğitim programı olan ve 6 ay ile 4 yaş arası bebek ve çocukları kapsayan Kids Music Class programı ile birlikte 4 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlere müzik enstrüman eğitimleri; Kids Innovation Art programları ile 2 yaş ve üzeri çocuklara resim, İngilizce ve drama eğitimleri; 5 yaş ve üzeri çocuklara bilgisayar yazılım eğitimleri; 6 yaş ve üzeri çocuklara ise felsefe eğitimleri düzenleniyor. Çocuklarının sanatla iç içe olmasını isteyen aileler, aylık program içerisinde haftada bir kez düzenlenen grup ve bireysel eğitim çalışmalarına çocukları ile katılabiliyorlar.

“ADAM OLMUŞ ÇOCUKLAR” İLE EĞLENCEYE HAZIR OLUN…

Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi, 14 Haziran Pazar günü İlke Müzik Sanat Okulu öğrencileri ile “Adam Olmuş Çocuklar” gösterisine ev sahipliği yapacak. Kids Music Class Koşuyolu Şubesi ve İlke Müzik Sanat enstrüman öğrencileri, eğitmenleri ile yıl boyunca almış oldukları eğitimleri değerli büyüklere sergilerken, etkinliğe çocuk tiyatrosu topluluğu “Çocuk Aklı” performansı ve müzik grubu “Maske”nin vereceği mini konser de ayrı bir renk katacak.

İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA BAĞIŞLANACAK…

Biletli olarak düzenlenen etkinlikten elde edilen gelirin bir kısmı, ihtiyaç sahibi çocuklar için bağışlanacak. Öğrenci yakınları ve tüm isteyenler, müzik-sanat dolu bu keyifli etkinliğe katılım sağlayabilir.

 

 

sporvitrini

Hakkında İrem Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İş ve sanat dünyasını buluşturan sergi: Sanat Her Yerde

Otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Ulugöl Otomotiv, sanata ve sanatçıya verdiği desteği sürdürüyor. Firmanın Satış Müdürü Yeşim Teoman’ın ...