“Her Ses Bir Nefes” sergisine yoğun ilgi…

Sosyal organizasyonları ile öne çıkan Tepe Nautilus AVM; proje tasarımını Sanat Yönetmeni Kenan Bahadır Derre’nin, kamera arkasını Fotoğraf Sanatçısı Hakan Yüksel’in gerçekleştirdiği “Her Ses Bir Nefes Sergisi”ne ev sahipliği yapıyor. Kadına şiddete çarpıcı fotoğraf kareleri ile dikkat çeken oyuncu ve sanatçıların da katılımıyla önemli mesajlar verildi.

Kadıköy Life Dergisi ekibinin de katıldığı sergi açılışında Eflatun, Oya Aydoğan, Nilüfer Aydan, Oral Özer, Ufuk Kaplan, Billur Kalkavan, Barış Hayta, Can Güreler, Aslıhan Güner, Soner Arıca gibi 58 ünlü sanatçının Sanat Yönetmeni Kenan Bahadır Derre ile ortak çalışmasında “kadına şiddete” fotoğraf kareleri ile tepki gösterildi. Objektiflerin karşısına geçen ünlüler, bu yol 5.’si düzenlenen serginin açılışında kokteyle de katılarak, kadın haklarının gündemde tutulması için çalışmalara desteğin önemine vurgu yaptı.

TEPE NAUTİLUS,  ARTIK ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN ÇOK ÖTESİNDE…

Marmaray, metro, kara, deniz ve hava ulaşımının merkezinde bulunan Tepe Nautilus AVM; son yıllardaki sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmaları ile alışveriş merkezinden çok öte konseptini oturtmayı başardı. Son olarak “Her Ses Bir Nefes Sergisi”, ulusal ve yerel medyadan gördüğü yoğun ilgi ile birlikte hafızalara kazındı. Tepe Nautilus AVM İşletme Müdür Yardımcısı Deniz Bozan’ın da katıldığı sergi, 22 Mart tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

6. İstanbulensis Şiir Festivali başladı

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen VI. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali, 17 ülkeden 38 şairin katılımıyla 2-5 Mayıs tarihleri arasında ...