Haydi çocuklar tiyatroya!

Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk Tiyatro Günleri başladı. Etkinlik kapsamında, 17 Ocak 2016’ya kadar her haftasonu çocuklar için tiyatro gösterimleri yapılacak.

Çocuk Tiyatro Günleri’nin ilk oyununda, 21 Kasım Cumartesi günü İstanbul Çocuk Sanat Tiyatrosu tarafından “Ağustos Böceği ile Karınca” isimli oyun sahnelendi. Etkinliğin ikinci gününde ise 22 Kasım Pazar günü, Tiyatro 3023 tarafından “Ya Canlılar Olmazsa” isimli oyun sahnelendi. Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda oynanan oyunu yüzlerce çocuk aileleri ile birlikte izlerken, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi de kızları Turnam İlgezdi ile birlikte seyrettiler.

OYUNLAR ÜCRETSİZ…

Tüm oyunların ücretsiz olduğu etkinlikte davetiye temini, Ataşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Novada AVM’de bulunan Ataşehir Belediyesi standından sağlanıyor. Çocuk Tiyatro Günleri kapsamında tüm oyunlar, Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda saat 12.00’da başlıyor.

 

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

6. İstanbulensis Şiir Festivali başladı

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen VI. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali, 17 ülkeden 38 şairin katılımıyla 2-5 Mayıs tarihleri arasında ...