Haydarpaşalılar, Modaspor’da buluştu…

1

Haydarpaşa Lisesi Mezunları, Modaspor Tesisleri’nde düzenlenen “Mezunlar Gecesi”nde biraraya geldi. Buluşmada İzmir, Ankara, Tekirdağ ve Eskişehir’den gelen mezunlar da vardı. Bir anlamda “Yeni Yıla Merhaba” anlamını taşıyan geceye, usta sanatçı Alex ve Çağdaş, seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarıyla renk kattılar. 

Selami Öztürk ve Nazmi Durbakayım da vardı…

Aynı zamanda Haydarpaşa Lisesi Mezunlar Derneği’nin başkanlığını da yürüten Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım’ın da katıldığı gecede, konukların danslar ve halaylardaki keyfi görülmeye değerdi. 

“Hoşgeldin” konuşmasında Selami Öztürk’ün 2011 yılı yerine 2001 demesi ve yılı düzeltirken “10 yıl bizleri gençleştirmeye çalıştım” esprisi, hayli ilgi gördü. Çoğu masadan ise “Keşke, keşke” sesleri yükseldi. 

Gece, her zaman olduğu gibi “10’uncu Yıl Marşı”nın büyük bir coşku ile söylenmesinin ardından sona erdi.

2

3

4

5

Hakkında Erkin Okçuoğlu

Bir yorum

  1. Haydarpaşalılara canımız feda… Bütün Haydarpaşa lisesi mezunlarına sağlık ve mutlulukm dolu yıllar diliyorum… Sayın Başkana emekleri için teşekkür ediyorum…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Plak Günleri

Kadıköy’de Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar, bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan ...