Haydarpaşalılar, Modaspor’da buluştu…

1

Haydarpaşa Lisesi Mezunları, Modaspor Tesisleri’nde düzenlenen “Mezunlar Gecesi”nde biraraya geldi. Buluşmada İzmir, Ankara, Tekirdağ ve Eskişehir’den gelen mezunlar da vardı. Bir anlamda “Yeni Yıla Merhaba” anlamını taşıyan geceye, usta sanatçı Alex ve Çağdaş, seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarıyla renk kattılar. 

Selami Öztürk ve Nazmi Durbakayım da vardı…

Aynı zamanda Haydarpaşa Lisesi Mezunlar Derneği’nin başkanlığını da yürüten Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım’ın da katıldığı gecede, konukların danslar ve halaylardaki keyfi görülmeye değerdi. 

“Hoşgeldin” konuşmasında Selami Öztürk’ün 2011 yılı yerine 2001 demesi ve yılı düzeltirken “10 yıl bizleri gençleştirmeye çalıştım” esprisi, hayli ilgi gördü. Çoğu masadan ise “Keşke, keşke” sesleri yükseldi. 

Gece, her zaman olduğu gibi “10’uncu Yıl Marşı”nın büyük bir coşku ile söylenmesinin ardından sona erdi.

2

3

4

5

Bir yorum

  1. Haydarpaşalılara canımız feda… Bütün Haydarpaşa lisesi mezunlarına sağlık ve mutlulukm dolu yıllar diliyorum… Sayın Başkana emekleri için teşekkür ediyorum…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...