Haydarpaşa Lisesi Kültür ve Sanat Festivali başlıyor…

2

Haydarpaşa Lisesi Kültür ve Sanat Festivali, 7-10 Haziran 2011 tarihleri arasında yapılıyor. Dört gün sürecek festivalin finalinde, Duman bir de konser verecek. 

Festival, 7 Haziran 2011 Salı günü saat 09.30’da, Kitap Fuarı’nın açılışı ile başlayacak. Açılışın ardından Öğretmen Kubilay Aşar, lisenin tarihini anlatacağı bir seminer verecek. 

Etkinliğin ilk gününde, öğrencilerin sahneye koyduğu Shakespeare’in “On İki Gece” oyunu izleyiciyle buluşacak. 13.00’deki Süreyya Güzeloğlu’nun şiir dinletisinin ardından festivalin ilk günü, Oğuz Saygın’ın “Hafıza Teknikleri ile Öğrenme ve Hafıza Gösterisi” ile son bulacak.

Saat 10.00’da başlayacak ikinci günde, programda sırasıyla film festivali, söyleşi ve müzik dinletisi yer alacak. “Zirveyi Paylaşanlar” ödül töreninin ardından, festivalin ikinci günü film gösterimiyle son bulacak. Haydarpaşa Lisesi Kültür ve Sanat Festivali’nin üçüncü günü de, “Tiyatro Festival Günü” olarak ayrılmış. 

Etkinliğin son günü ise, saat 15.00’te öğrenci müzik gruplarının konseri ile başlayacak. Dj performansının ardından festival, ünlü müzik grubu Duman’ın konseri ile son bulacak.

duman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...