Hayal Ağacı projesiyle öğrencilerin hayali gerçekleşti…

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Hayal Ağacı projesi kapsamında Düzce’de iki sınıflı bir okul olan Yeni Karaköy İlkokulu’nun yardım talebini karşıladı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın desteğiyle Düzce’ye giden gençler okulun duvarlarını boyadı, sıraların ve dolapların tamirini yaptı. Üç gün boyunca okulda gönüllü olarak tadilat yapan gençler, öğrencileri sevince boğdu.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Öğrencileri, okulu yenilemekle kalmadı; öğrencilere kırtasiye, giyim ve temizlik malzemelerinden oluşan çeşitli hediyeler dağıttı. Sınıflarda elleriyle resim çizip duvarları süsleyen gençler, aldıkları kitapları ve oyuncakları sınıflara yerleştirdi. Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada da öğrencilere oyuncak hediye ederek, çocukların sevincini arttırdı.

Yeni Karaköy Muhtarı Mesut Cengiz ile Yeni Karaköy İlkokulu Müdürü Enver Şahin, okula desteklerinden dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ata

Maltepe, ATA’sını saygı zinciriyle andı

Maltepe Belediyesi, Atatürk’ün ölümünün 79. yılında 25 dalgıcın katıldığı “Ata’ya Saygı Dalışı” etkinliğine ev sahipliği yaptı. Uzun yıllardır ...