Hat Döner, Kadıköy’deki birinci yılını kutluyor…

1

Müdavimlerinin adını ve tadını çok iyi bildiği Hatay usulü Katık Döner, Kadıköy’e gelişinin birinci yılını görkemli bir şekilde kutluyor. Geçen sene açılış yaptığı gün bedava katık döner dağıtan Hat Döner, bu sene ise farklı bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. 

Hat Döner, müşterilerine sevilen lezzetlerini bir haftalığına indirimli olarak sunacak. Hat Döner, kutlamalar kapsamında görsel şölenler de yapıyor. Çocuklara balon dağıtan palyaçolar, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. 

Beslekoğlu: ‘‘Kalıcı olacağımıza eminiz…” 

Kuruluş haftası süresince Hat Döner, fiyatlarda büyük indirime gitti. İşletme Sorumlusu Mehmet Beslekoğlu; “Hatay damak tadına özel bir lezzeti Kadıköylülere sunduk. Bir yıl içinde Hatay yöremize özgü bu lezzet, Kadıköylülerden büyük ilgi gördü. Anadolu’da ve İstanbul’da şubelerimiz var. Bu lezzeti nerede sunduysak, herkes çok beğendi. Kadıköy’de iki şubemiz var. Burada kalıcı olacağımıza eminiz” dedi. 

2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kuzey Ormanları Savunması’ndan 3. köprü eylemi…

Kuzey Ormanları Savunması üyesi bir grup, Sarıyer Uskumruköy’de 3. köprünün bağlantı yollarının geçtiği şantiye önünde köprü inşaatını protesto ...