Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Hasta muayene ederken vefat etti…

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta muayene ettiği sırada kalp krizi geçiren Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Ahmet Cihat Akçay, hayatını kaybetti.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak görev yapan 58 yaşındaki Akçay, bir hastayı muayene ederken fenalaşarak yere düştü. Hastasının bağırması üzerine odaya gelen mesai arkadaşları, Akçay’ın kalp krizi geçirdiğini tespit ederek ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra hastanenin yoğun bakım servisine kaldırılan Akçay, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

GÖREV YAPTIĞI HASTANEDE TÖREN DÜZENLENDİ…

Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Akçay için ilk tören, 14 yıldır görev yaptığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mesai arkadaşlarının da katılımıyla gerçekleştirildi. Akçay’ın cenazesi, Ümraniye İlim Sarayı Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Beykoz İshaklı Köyü Mezarlığı’nda toprağa verildi.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniyeli gençlerden tarihe yolculuk

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından 15 Eylül-26 Kasım 2017 tarihleri arasında 81 ilde hayata ...