Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde “Kaybolan Meslekler”…

1

Bostancı Halk Eğitim Merkezi, 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı Fotoğrafçılık sınıfı ilk mezunlarını veriyor. Kursun başından bu yana bir yandan fotoğraf eğitimi alırken, diğer yandan da “Kaybolan Meslekler” konulu proje üzerinde çalışan fotoğrafçılık sınıfı öğrencileri, çalışmalarını 4-10 Mart tarihleri arasında bir sergi ile sonlandırıyor.

Gelişen teknoloji karşısında zamanla kaybolmaya başlayan, albümlerde ve müzelerde görmeye başladığımız meslekleri fotoğraflayan öğrenciler, kendi bakış açıları ile bunları bizlere sunuyor. Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nde dil kurslarından sanat ve meslek kurslarına kadar birçok alanda eğitimler düzenleniyor.

Meslek sahibi olmak ya da hobisini geliştirmek isteyen herkesi Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nin kurslarına beklediklerini söyleyen Ergüder Güngör; “Kurslarımıza ilgi her geçen gün artıyor. Fotoğrafçılık kursumuz da, talebin yoğun olduğu kurslarımızdan biri… Kursumuzda öğrencilerimiz temel eğitimin yanı sıra, sergi projeleri ile de kendilerini geliştiriyorlar” dedi.

“Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi”, 4 Mart 2012 Pazar günü saat 17.00’de, Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde açılacak. Sergi, 10 Mart 2012 tarihine kadar gezilebilir.

Kaybolan Meslekler

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çapa Bilim Koleji

Çapa Bilim Koleji-Amerikan Kültür iş birlikteliği başladı

Türk eğitim sektöründe önemli bir yeri olan Amerikan Kültür Koleji, Çapa Bilim Koleji ile iş birlikteliğine giderek 2018-2019 ...