Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde “Kaybolan Meslekler”…

1

Bostancı Halk Eğitim Merkezi, 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı Fotoğrafçılık sınıfı ilk mezunlarını veriyor. Kursun başından bu yana bir yandan fotoğraf eğitimi alırken, diğer yandan da “Kaybolan Meslekler” konulu proje üzerinde çalışan fotoğrafçılık sınıfı öğrencileri, çalışmalarını 4-10 Mart tarihleri arasında bir sergi ile sonlandırıyor.

Gelişen teknoloji karşısında zamanla kaybolmaya başlayan, albümlerde ve müzelerde görmeye başladığımız meslekleri fotoğraflayan öğrenciler, kendi bakış açıları ile bunları bizlere sunuyor. Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nde dil kurslarından sanat ve meslek kurslarına kadar birçok alanda eğitimler düzenleniyor.

Meslek sahibi olmak ya da hobisini geliştirmek isteyen herkesi Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nin kurslarına beklediklerini söyleyen Ergüder Güngör; “Kurslarımıza ilgi her geçen gün artıyor. Fotoğrafçılık kursumuz da, talebin yoğun olduğu kurslarımızdan biri… Kursumuzda öğrencilerimiz temel eğitimin yanı sıra, sergi projeleri ile de kendilerini geliştiriyorlar” dedi.

“Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi”, 4 Mart 2012 Pazar günü saat 17.00’de, Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde açılacak. Sergi, 10 Mart 2012 tarihine kadar gezilebilir.

Kaybolan Meslekler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...