Habercilerin fotoğraf sergisi CKM’de!

Habercilerin fotoğraf sergisi

Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından düzenlenen, tarihe siyah beyaz tanıklık edenlerin renkli hikayelerinin anlatıldığı fotoğraf sergisi, 22 Nisan’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde açıldı.

Ekranın görünmeyen kahramanları, sahada görev yapan habercilerin çalışma alanlarında çekilmiş 70 fotoğraf görücüye çıktı. Türkiye Haber Kameramanları Derneği Fotoğraf Sergisi, Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle 22 Nisan-29 Nisan tarihleri arasında Caddebostan Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

KAMERAMANLARIN YAŞADIKLARI ZORLUKLAR BU SERGİYLE DİLE GELİYOR…

Kimi zaman ateş altında, kimi zaman bir gaz bulutunun içerisinde canları pahasına görevlerini yerine getiren haber kameramanları, topluma ayna tutarken yaşadıkları zorlukları bu sergiyle dile getiriyor. Televizyonlarda her gün, hatta her saat izlediğimiz haberlerin mutfağını anlatan “Haberciler Fotoğraf Sergisi”, 29 Nisan’a kadar açık kalacak.

haberciler-fotograf-sergisi-ckm (1)

haberciler-fotograf-sergisi-ckm (2)

haberciler-fotograf-sergisi-ckm (3)

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Anadolu Yakası, Godot’yu bekliyor

Samuel Beckett’in dünyaca ünlü “Godot’yu Beklerken” oyununun Amerikalı yazar Dave Hanson’ın kaleminden çıkan yepyeni uyarlaması, Newyork ve Londra’da gördüğü ilginin ardından ilk ...