Gürsel Tekin, Kadıköy Belediye Başkan Adayı…

Kadıköy Life Dergisi’nin yaptırdığı anket çalışmasında, sürpriz biçimde CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in adı çıktı. Aday adaylığı bile söz konusu olmayan Gürsel Tekin adının çıkması, CHP çevrelerinde bile şaşırtıcı bulundu.

Kadıköy Life Dergisi çalışanları ve gönüllü muhabirleri tarafından 28 Aralık 2013 ile 06 Ocak 2014 tarihleri arasında Kadıköy’ün 19 mahallesinde anket çalışması yapıLDI.

CHP’DEN HANGİ İSİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMALI?..

Tamamen amatör ve basit yöntemlerle yapılan anket çalışmasında, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak hangi ismin belediye başkanlığı için aday olmasını istersiniz?” şeklindeki soruya verilen cevaplar arasında, en fazla telaffuz edilen isim olarak Gürsel Tekin ismi çıktı.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA ADAY OLMUŞTU…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Gürsel Tekin, bu açıklamayı yapmak için de Kadıköy’ü seçmiş ve 8 Kasım 2013 günü Kadıköy Meydanı’nda düzenlediği bir miting ile bunu açıklamıştı.

KADIKÖY’DE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTI…

Gürsel Tekin ismi, Kadıköy’e yabancı bir isim değil… Tam 4 yıl boyunca Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı Kadıköy, onun hem belediyeciliğe hem de aktif siyasete başladığı yer olarak biliniyor. Belediye Başkan Yardımcılığı yaptığı günlerde koşa koşa merdivenleri çıkması ile bilinen Tekin’in, bir başka özelliği ise geç saatlere kadar çalışması olarak biliniyordu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...