Gurmelerle DoubleTree by Hilton Moda’dayız…

Ramazan ayının başlaması ile birlikte yıldızlı oteller başta olmak üzere ünlü mekanlar, hazırladıkları iftar sofraları ile farklarını ön plana çıkarma mücadelesi veriyor.

Kadıköy’ün tam kalbinde yer alan DoubleTree by Hilton Moda da iftar sofraları arasında İstanbul genelinde iddialı mekanlardan… Ramazan’nın ikinci iftarında konuk olduğumuz mekanda, bize göre sadelik ve lezzet ön plandaydı. Türkiye’nin yetiştirdiği ünlü şefler listesinin ilk sıralarında yer alan Sinan Şef’in, özellikle zeytinyağlı çeşitleri tüm konuklardan övgü aldı.

KUKLA SÜREYYA VE KANGURULAR…

Davetin konukları arasında ünlü bloggerlardan Kukla Süreyya, Kangurular ve Ahmet Karanis de vardı. Not verme konusunda son derece cimri olan bloggerlar; “Ramazan’ın henüz ilk günleri… Sağlıklı bir değerlendirme yapabilmek için diğerlerinden de birkaçını izleyip, değerlendirmemizi portallarımızda açıklayacağız” dediler.

Hürdem Cengiz, Ali Akyar, Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya, Ahmet Karanis, Göksel Doğuş Ocak, Elif Önen ve Gültekin Uğur…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

cekmekoy sanat akademisi

Çekmeköy Sinema Akademisi oyuncu Hakan Yılmaz’ı ağırladı

“Ayrılsak da Beraberiz”, “Yahşi Cazibe” gibi milyonların beğenisini kazanan yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Hakan Yılmaz, Çekmeköy Belediyesi ...