Yeni dekorasyon markası EVDEMA, Kozyatağı’nda açıldı…

1

Ev dekorasyonuna yeni boyutlar kazandıran “Ev Dekorasyon Mağazaları” EVDEMA’nın Kozyatağı Şubesi açıldı.

70’li yıllarda Kemal Çelik tarafından kurulan Uğur Yapı’nın bir dekorasyon markası olan EVDEMA, çağdaş dekorasyon uygulamaları konusunda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir merkez olarak biliniyor.

Kullanıcılar ve içmimarlar başta olmak üzere, sektör için çok önemli kolaylıklar sağlayacağı beklenen markanın Kozyatağı Şubesi, 28 Nisan 2011 Perşembe günü, Eczacıbaşı Grubu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin açılış kurdelasını birlikte kesmeleriyle açıldı.

2

Farklı ürün grupları biraraya getirilerek, tek bir merkez altında sunuluyor…

EVDEMA’da; banyo, seramik, armatür, mutfak, ankastre ürünleri, aydınlatma, aksesuar, duvar kağıdı, masa ve sandalye çeşitleri, kapı, parke ve doğaltaş gibi farklı ürün grupları, farklı konseptlerde biraraya getirilerek tek merkez altında sunuluyor.

E-5 Karayolu’nun Kozyatağı Kavşağı bölümünde hizmete giren merkez, 6 katlı ve 2 bin metrekarelik bir alandan oluşuyor. Eczacıbaşı ve İntema ürünlerinin tamamının sunulduğu mağazanın -1. katında Villeroy Boch, Burgbad markalı banyo ürünleri; zemin katında Vitra, Artema banyo, vitrifiye, seramik, armatür ürünleri; 1. katta İntema mutfak ve ankastre ürün grupları; 2. katta parke, doğaltaş, kapı, masa-sandalye, duvar kağıdı ürünleri; 3. ve 4. katlarda aydınlatma ürünleri ve aksesuar çeşitleri serileniyor.

6

Merkezin teras katında ise, EVDEMA’nın Cafe’si bulunuyor. Cafe, İstanbul’un doğu ve batı yakasına akan trafiği yukarıdan seyrederek küçük bir mola verip, seçiminizi gözden geçirmenize olanak sağlıyor.

Profesyonel ve kurumsal müşterilere de hizmet veriyor…

Uğur Yapı, “EVDEMA” mağaza konseptlerinin yanı sıra, “Projeli İşler Bölümü” ile profesyonel ve kurumsal müşterileri ile birebir ilişki kurarak; projelere periyodik ziyaretler düzenleyip, ürün ve yenilikler hakkında bilgilendirme, çözüm ortaklığı gibi hizmetler de veriliyor. Merkez ayrıca, Eczacıbaşı İntema’nın İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesi münhasır bayiliğini de yapıyor.

40’a yakın araç filosu ile 24 saat içinde ürün teslimatı yapıyor…

Bu lokasyonda 300’e yakın tali bayisine ürün gruplarının pazarlamasını ve satışını gerçekleştiren Uğur Yapı-Evdema, İstanbul Bahçelievler-Güneşli bölgesinde bulunan lojistik deposundan 40’a yakın araç filosu ve uzman satış kadrosu ile siparişten sonra sadece 24 saat içinde ürün teslimatı yapabiliyor.

30 yılı aşkın bir maziye sahip marka,  üstün hizmet anlayışı, satılan ürünün garantisi ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, tüketicisine toptan ve perakende ürün satışında en kaliteli hizmeti sunuyor olmasıyla biliniyor.

5

E-5 Karayolu’nun Kozyatağı Kavşağı’nda hizmete giren EVDEMA’nın açılışına, aralarında mimar ve içmimarların da bulunduğu yaklaşık 500 davetli katıldı…

3

Bülent Eczacıbaşı ile birlikte Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Yamaner‘in de katıldığı açılışa; Bahçeşehir Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (BASİYAD), Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği (KONSİYAD),  Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) başkanları ve üyeleri de katıldı…

4

Kadıköy Life Dergisi Yayın Kurulu Başkanı Kadir Toprakkaya, merkezi Bülent Eczacıbaşı ve Battal İlgezdi ile birlikte gezerek, Uğur Yapı’nın kurucusu Kemal Çelik’ten bilgi aldı…

7

Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek adına, yatırımlarına Çatalca bölgesindeki 25.000 m2 alan üzerinde yeni “Lojistik Dağıtım Merkezi”ni inşa ederek devam eden Uğur Yapı – Evdema;  Avcılar Merkez, Mecidiyeköy 1 ve 2, Güzelce, Çağlayan, İzmit, Bahçeköy mağazalarının yanına, Kozyatağı E-5 üzerinde, 2.000 m2 kapalı alanlı, 6 katlı yeni EVDEMA Ev Dekorasyon Mağazaları’nı da ekledi…

8

9

 

 

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme