Ataşehir, İstanbul’da sporun başkenti…

IMG_4625

Ataşehir Belediyesi, ilçedeki başarılı spor kulüplerine ve okul takımlarına destek vermeye devam ediyor.

Son olarak, İstanbul birincisi olan Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi Futsal Takımı’na ve Habire Yahşi Lisesi Voleybol Takımı’na, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi tarafından bir yemek verildi.

Yemeğe, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş, Ataşehir Belediyesi Meclis Başkanı Hüseyin Çulha, Ataşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Sadık Kayhan ve Meclis Üyesi Abdullah Der katıldı.

Öğrencilerle sohbet eden Başkan İlgezdi, sporcuların isteklerini dinledi. Takım kaptanları, okullarına çalışmalarını yapabilecekleri spor salonları istedi. Başkan İlgezdi, okullara spor salonları yapılması için her türlü desteği vereceklerini belirterek; “2012 yılında İstanbul, Avrupa’nın Spor Başkenti olacak. İstanbul’da ise, sporun başkenti Ataşehir olacak. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

IMG_4613

“Ataşehir, İstanbul’da sporun başkenti…” için 1 Yorum

  1. rahmi kayar diyor ki:

    sayın Hüseyin Çulha ben Lüleburgazdan RAHMİ KAYAR sizinle çok acil görüşmemiz gerekiyor eğer beni 0551 217 54 26 nolu telefonumdan ararsanız memnun olurum

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme