Grup Cadde’nin “Cadde Konserleri” sürüyor…

Grup Cadde (2)

Sizlere ilk kez Ocak ayında;  Beste Erbacıoğlu, Ege Can Kahyaoğlu, Berkay Akçay ve Gökhan Babal isimli lise öğrencilerinden oluşan müzik grubu “Grup Cadde”den haber vermiştik.

Onların bu performansları o kadar ilgi gördü ki, grup ayda bir defa yerine, her 15 günde bir Bağdat Caddesi müdavimleri ile buluşma kararı aldı. İlk performanslarını Cadde’nin Erenköy bölümünde sergileyen grup; bu kez 18 Şubat Cumartesi günü, Suadiye’de Cadde sakinlerine müzik ziyafeti verdi.

Onları izleyen ve alkışlayan Cadde müdavimleri, üşümelerinden dolayı ne yazık ki grup kadar şanslı olamadı. Montlarının içine giydikleri ekstra kazaklarla soğuk havaya önlem almaları sayesinde uzun süre dayanabilen grup, havanın kararmasıyla konserini sonlandırdı.

 Grup Cadde (3)

Bostancı, Suadiye Kozyatağı Çocukları…

Bostancı, Suadiye ve Kozyatağı’nda oturan Kadıköylü ailelerin çocukları olan Beste Erbacıoğlu, Ege Can Kahyaoğlu, Berkay Akçay ve Gökhan Babal’dan  oluşan “Grup Cadde”ye, özellikle Cumartesi günleri Bağdat Caddesi’nde rastladığınızda; onları dinlemeyi, alkışlamayı, hatta ödüllendirmeyi ihmal etmemenizi öneriyoruz…

 

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...