The Green Park Pendik, 1 milyon rekoruna koşuyor…

Kongre ve otelcilik konseptinde hedeflerinin üzerine çıkmayı başaran The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, 2014 yılında 687 bin kişiyi ağırlayarak rekor kırdı. Yatırımlarını ve hizmet kalitesi standartlarını günün koşullarına göre güncelleyen otel yönetiminin 2015 yılı hedefi ise 1 milyon ziyaretçi!

Günde 9 bin kişilik etkinliğe imza atabilecek kapasitesi ile dikkat çeken The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın Genel Müdürü Ali Can Aksu; “Güncel hizmetlerimiz ile Türk misafirperverliğini harmanlıyoruz” diyerek, 2015 yılına yönelik mesajlar verdi. Aksu’nun açıklamalarının ayrıntılarında şunlar yer aldı:

OTEL YATIRIMLARI HIZLA DEVAM EDİYOR…

“Yüzde 100 yerli sermayeli The Green Park Pendik Hotels Grubu’nun otel yatırımları hızla devam ediyor. Taksim, Merter, Bostancı, Pendik, Kartepe ve Diyarbakır’dan sonra önümüzdeki ay Ankara otelimizin açılışı gerçekleşecek. 2015 yılında sırası ile Gaziantep, Eyüp Pierre Loti, Maşukiye, İzmir Konak, Antalya Gazipaşa ve Silivri’de inşaatlarına başlanan oteller gruba dahil edilerek, Türkiye’nin en büyük yerli sermayeli dev otel zinciri haline gelecek.

ANA HEDEFİMİZ, BULUNDUĞUMUZ BÖLGELERDE LİDER OLMAK…

The Green Park Pendik Hotels olarak vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine, üstün hizmeti uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, bulunduğumuz bölgelerde lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.”

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Pendiklilere yeni okul müjdesi !

Pendik Belediyesi, Pendik Eğitim Kültür Yardımlaşma Vakfı ve bağışçı katkılarıyla Sülüntepe Mahallesi’nde inşasına başlanan 24 derslikli ilkokulun temeli ...