Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak bulunduğu mekanın sahipleriyle Kadıköy Belediyesi arasında yaşanan tartışmadan rahatsız olmaları nedeniyle bu kararı aldıkları bilgisini aktaran VINO yönetimi; “MAREA markası ile Palladium Tower’a gidiyoruz. Uzun zamandır Ataşehir’de şube açmamız yönünde istekler alıyorduk. Bizler de şube açmak yerine Göztepe Vino’yu buraya taşıma kararı aldık” açıklamasında bulundu.

YEPYENİ BİR MARKA, YEPYENİ LEZZETLER…

Lezzet konusunda 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olduklarını dile getiren  restoran işletmecisi Metin Kocabaş; “Dededen toruna, Kadıköy ve Bostancı’nın önde gelen kasaplarından biri olarak uzun yıllar hizmet verdik. Dolayısıyla et işini çok iyi biliyoruz. Bu bilgimizi şimdilerde Palladium Tower’da, yepyeni bir marka ile konuklarımıza ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

Marea

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Marea markasıyla Palladium Tower’a gitme kararı aldı…

Marea

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ataşehir Senin

“Ataşehir Senin” anketine katıl, Ataşehir’in geleceğini planla

Ataşehir Senin anketi hazırlayan Ataşehir Belediyesi 2020-2024 stratejik plan çalışmaları kapsamında gelecek beş yılın planlanması için Ataşehirlilerin katılımını ...