Gönüllerin Sultanı Kozzy’ye geliyor…

12

Türk sinemasında hem güzelliği, hem de oyunculuğu ile efsane olan “Sultan” Türkan Şoray, 20 Ocak Cuma günü, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Gönül Kahvesi’nde sevenleriyle bir araya gelecek.

2011 yılında “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” seçilen Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, ünlü sanatçıların hayranlarıyla buluşma noktası olmaya devam ediyor. Türk sinemasının güzelliği dillere destan olan ve oyunculuğu ile efsane haline gelen “Sultan”ı Türkan Şoray, Gönül Kahvesi İmza Günleri kapsamında 20 Ocak Cuma günü saat 14.00’de hayranlarıyla bir araya gelecek.

Kozzy ikinci katta yer alan Gönül Kahvesi’nde gerçekleşecek etkinlikte, ünlü sanatçı sevenlerine hem imza dağıtacak, hem de onlarla kahve içerek sohbet edecek. Son derece keyifli geçmesi beklenen etkinlikte, dileyen katılımcılar “Sultan” ile fotoğraf çektirebilme imkânına da sahip olacaklar.

gksult_kozzy

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...