Giyimine önem verenlerin markası ETIQUETTE yeniden Kadıköylülerle!

Dünyanın en ünlü giyim markalarının satıldığı ETIQUETTE, yeniden Kadıköylüler ile buluştu. Daha önceleri Bağdat Caddesi’nin Göztepe bölümünde bulunan ETIQUETTE, mağazanın bulunduğu bina kapsamlı tadilat geçireceği için kapanmak zorunda kalmıştı.

DR. FARUK AYANOĞLU CADDESİ’NDE…

Yeni mağazasını Fenerbahçe Orduevi’nin bulunduğu Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi üzerinde açan ETIQUETTE’nin bünyesinde Ferre, Prada, Ralph Louren, Trussardi ve Fendi gibi markalar sergilenecek.

BUTİK ALIŞVERİŞ SİSTEMİ…

Türkiye’nin en eski tekstil markalarından birinin üçüncü kuşak temsilcisi Okan Özkök tarafından kazandırılan ETIQUETTE markası için, alışılagelmişin dışında bir hizmet anlayışıyla açıldıklarını söyleyen Özkök; “Yıllardan beri oluşturduğumuz bir müşteri grubumuz var. Onlar, adeta ailemizin bir parçası gibi… Hangi müşterimizin ne tür kıyafet giyebileceğini kendisinden daha iyi biliyor duruma geldik. Bu nedenle getireceğimiz ürünleri ona göre getiriyor ve davet edip beğenilerine sunuyoruz” dedi.

Nilay-Okan-Hasan-Mehmet Batu-Tuba Özkök ve Neslihan Kaplan…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Madame Perla

Madame Perla Butik, Üsküdar’da açıldı

Eski iletişim uzmanlarından Ebru Vardar’ın sahibi olduğu ve adını “Madame Perla” verdiği butik açıldı. Üsküdar Hakimiyeti Milliye Caddesi ...