Gençlik yaşta değil baştadır…

Moda Deniz Kulübü yönetimi ve üyeleri, bir gün sonrasında gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Resepsiyonu’nda önemli mesajlar verdi. Gecenin onur konuğu Türkiye’nin ilk Motor Sporları Mühendisi Murat Bostancı; “Moda Deniz Kulübü’nün değerli üyelerine seslenmek benim için önemli bir ayrıcalık oldu” diyerek, 19 Mayıs’ın kendini genç hisseden herkesin bayramı olduğunun altını çizdi.

Moda Deniz Kulübü’nün gençlik oluşumu “Atölye” tarafından hazırlanan programa, her yaştan Moda Deniz Kulübü katılım gösterdi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine vurgu yapılan etkinlikte, “Atam İzindeyiz” mesajı verildi.

Sosyak aktiviteleri ile dikkat çeken Kadıköy’ün dinamik genç ekibi; Moda Deniz Kulübü Atölye Gençliği ve yönetimi… Moda Deniz Kulübü Halkla İlişkiler Sorumlusu Gamze Gedik, Murat Bostancı, Cem Öncer, Melis Ekin, Moda Deniz Kulübü Genel Müdürü Ayhan Alpakın, Hazal Yazıcıoğlu, Feride Jeyan Yayıcı, Sinan Tuncalı, Aslı Aybars, Beril Adanalı, Şafak Göktaş, Büyükelçi Osman Ulukan ve Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Fikret Tümen…

MURAT BOSTANCI’YA PLAKET TAKDİM EDİLDİ…

Moda Deniz Kulübü Genel Müdürü Ayhan Alpakın ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım gösterdiği resepsiyonda Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Fikret Tümen, günün anlam ve önemini içeren konuşmasının ardından genç yaşında sayısız şampiyonluğa ve başarıya imza atan ünlü rallici Murat Bostancı’ya plaketini takdim etti.

Resepsiyonda verilen “Gençliğimizden kasıt yaş değil, kişinin kendisini genç hissetmesidir” mesajı büyük beğeni topladı. Mustafa Kemal Atatürk’ün de gençlik vurgusunda bu noktaya dikkat çektiği ifade edildi. Resepsiyon, Atölye gençliğinin after partisi ile gece yarısına kadar sürdü.

Moda Deniz Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Fikret Tümen ve Murat Bostancı…

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...