Gençler buluşuyor, fikirler çarpışıyor…

Sancaktepe Belediyesi, Genç Gelecek ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen Liseler Arası Münazara Yarışması başladı. Sancaktepe genelindeki liseler arasında gerçekleşecek olan yarışmada, gençler fikirleriyle bir araya gelecek.

7-25 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacak olan yarışmanın ilk turunu “İlk insanlar daha mutludur” konusu ile Tolga Çınar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, 2. Turu ise Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Başarıya ulaşmak için çalışmak önemlidir” konusu ile kazandı. Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde yapılan yarışmanın finali, 29 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.

Farklı konularla Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi ve Samandıra Kültür Merkezi’nde yapılmaya devam edecek münazara yarışmasında, kazanan gruplara sürpriz hediyeler takdim edilecek.

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Halep

Sancaktepe’den Halep’e yardım eli

Sancaktepe Belediyesi, Halep’te yaşanan insanlık suçuna dünyanın dikkatini çekmek ve bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak adına “Paylaş Ekmeğini Ey İnsanlık” sloganıyla yardım kampanyası başlattı. Sancaktepe Belediye ...