Genç Mühendislik

Genç Mühendislik’ten çalışanlarına yıl sonu yemeği

İnşaat ve mühendislik sektöründe 20 yılı geride bırakan Genç Mühendislik, 2017 yılını karşılamaya hazırlanırken çalışanları için bir davet düzenledi. Yemek daveti sırasında 2016 yılı itibariyle Genç Mühendislik bünyesinde 5, 10, 15 ve 20. yıllarını dolduran çalışanlara plaket ve ödüller takdim edildi.

BÜYÜMEYE VE ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ…

Etkinlikte bir konuşma yapan Genç Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı İlker Alkun; “Ülkemizin içinde bulunduğu durum itibariyle her ne kadar istikrarı engellemeye çalışanlar olsa da, ülkeme sonuna kadar inanıyor ve güveniyorum. İnşaat sektörü ile birlikte bizler de büyümeye ve üretmeye devam edeceğiz. Zira bu ülke bizim” dedi.

ZOR BİR YILI GERİDE BIRAKTIK…

Hükümetin olabildiğince her sektöre destek olmaya çalıştığını dile getiren Alkun, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ekonomimizi başarılı bir şekilde ayakta tutma gayreti içindeler. Elbette çok zor bir yılı geride bıraktık. Hep birlikte iş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile mücadele vererek, yılı başarılı bir şekilde tamamladık. 2017 yılında da büyük ve nitelikli projelerde yer alacağız. İnançla çalışmaya, üretmeye ve Genç Mühendislik’i büyütmeye devam edeceğiz.”

Genç Mühendislik

Yönetim kurulu başkanlığını Ataşehir’in önde gelen isimlerinden İlker Alkun’un yaptığı Genç Mühendislik, çalışanları ile 2016 yıl sonu yemeğinde bir araya geldi. Etkinlikte, firmaya emek ve katkı sağlamış olan çalışanlar ve yöneticilere plaket ve ödüller verildi…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...